O nas

Lunapark Komar specjalizuje się w organizacji i obsłudze imprez dla dzieci i dorosłych na terenie całej Polski. Już od kilkunastu lat działamy na rynku w Polsce w branży rozrywkowej co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie w organizacji imprez plenerowych, okolicznościowych, festynów, eventów, jarmarków bożonarodzeniowych, imprez prywatnych.

Oferujemy gamę różnych atrakcji i staramy się dopasowywać do potrzeb naszych klientów. Pragniemy rozwijać się ciągle poszukując nowych pomysłów i rozwiązań technicznych aby z roku na rok podnosić nasze kwalifikacje. Oprócz urządzeń, oferujemy Państwu również profesjonalne doradztwo doboru atrakcji na każdą imprezę jak również pomoc w zakupie nowych i używanych urządzeń.

Posiadamy bogate doświadczenie w sprzedaży urządzeń lunaparkowych z Niemiec, Holandii, Słowacji i Czech. Wszystkie nasze urządzenia są w pełni sprawne oraz posiadają aktualne badania techniczne zgodne z obowiązującymi normami. Naszym celem jest przede wszystkim dostarczanie jak najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

Gwarantujemy udaną zabawę i niezapominane wrażenia. Duże zaplecze techniczne oraz doświadczona obsługa sprawi że z nami każda impreza będzie udana.

F.H.U. KOMAR Grzegorz Komorowicz, ul. Kolejowa 14 lok. 5, 72-500 Międzyzdroje

Tel: +48 505 135 980, Mail: biuro@lunapark-komar.pl

NIP: 986-009-99-71, REGON: 812493652

Copyright © 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonało avangardo.eu

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.