Euro bungy - trampoliny

Eurobungy to urządzenie rekreacyjne, które doskonale sprawdzi się na każdej imprezie plenerowej. Ta ogromna trampolina przyciąga prawdziwe tłumy dzieci, nastolatków i dorosłych. Uczestnicy zabawy ubierają specjalną uprząż, a następnie są podpinani do lin. Liny są przytwierdzone do wysokich wysięgników. Duża trampolina na dole pozwala odbijać się z ogromną siłą i bardzo wysoko skakać, a uprząż gwarantuje bezpieczeństwo.

Bungee trampolina – adrenalina gwarantowana

Eurobungy to doskonała rozrywka dla osób, którym zależy na dreszczyku emocji. Śmiało można powiedzieć, że ten lunaparkowy sprzęt rekreacyjny stanowi pewną namiastkę skoków na bunge, ponieważ pozwala poczuć emocje przypominające lot w powietrzu. Ogromna siła pędu daje wolność – dla dzieci to doskonały sposób na podniesienie adrenaliny, a dla dorosłych na powrót do dziecięcej beztroski. Bungee trampolina pozwala wykonywać obroty lub widowiskowe salta w powietrzu i cieszyć się zintensyfikowanymi skokami na trampolinie.

Wynajem Eurobungy na eventy i festyny

W ofercie Lunapark Komar przygotowaliśmy Eurobungy 4-stanowiskowe oraz 6-stanowiskowe. Wystarczy dobrać rozwiązanie dopasowane do rozmachu imprezy, aby zagwarantować uczestnikom niezapomnianą przygodę.

Euro bungy 4 stanowiskowe

Ilość osób4
Rozmiar (d/s/w)10/10/7 m
Zasilanie230V / 4kW

Euro bungy 6 stanowiskowe

Ilość osób6
Rozmiar (d/s/w)9/9/7m
Zasilanie380V / 4kW
 
 

F.H.U. KOMAR Grzegorz Komorowicz, ul. Kolejowa 14 lok. 5, 72-500 Międzyzdroje

Tel: +48 505 135 980, Mail: biuro@lunapark-komar.pl

NIP: 986-009-99-71, REGON: 812493652

Copyright © 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonało avangardo.eu

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.